Jakość Powietrza Zabrze

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Zabrzu! Tutaj znajdziesz najświeższe informacje o stanie zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. Prezentujemy aktualne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2, abyś mógł monitorować jakość powietrza w swojej okolicy.

Ponadto, raport zawiera prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Zabrze, które pomogą Ci zaplanować swoje działania na dzień czy tydzień naprzód. Oferujemy również dane historyczne, które umożliwiają analizę trendów i śledzenie zmian w jakości powietrza w przeszłości.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, abyś mógł śledzić bieżący stan i podejmować odpowiednie działania w celu ochrony zdrowia. Sprawdź nasz interaktywny raport poniżej i zdobądź pełną wiedzę na temat jakości powietrza w Zabrzu!

Postaw na zdrowe powietrze dla siebie i swojej rodziny!


Stan Jakości Powietrza w Zabrzu dzisiaj

Pomiar jakości powietrza w Zabrzu wykonywany przez stacje monitorujące wskazuje na bardzo dobre warunki - niskie stężenie ozonu i brak negatywnego wpływu tlenku węgla na jakość atmosfery to wynik działalności na rzecz ochrony środowiska.

Smog Zabrze (13.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsze powietrze w Zabrzu sprzyja długim przejażdżkom na rolkach czy deskorolce. To dobry czas, by wypróbować nowe ścieżki rowerowe czy parki. Utrzymując aktywność fizyczną, wpływasz pozytywnie na swoje zdrowie.